Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Віталій Бунечко: Вдячний за кожну вашу хвилину, присвячену волонтерській справі. Слава нашим волонтерам!

12 Лютого 2024 • 17:25

Кіл-сть переглядів: 469

Сьогодні, 12 лютого, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко передав відомому житомирському волонтеру Олександру Таргонському відзнаку Президента України Володимира Зеленського «Золоте серце». Він став одним з 40 українців, які були відзначені цією відзнакою.

«Через постійні відрядження для доставки та допомоги нашим захисниками на найзапекліші ділянки фронту Олександр не мав можливості отримати нагороду на урочистостях з приводу Дня волонтера, але сьогодні це нарешті сталося», — зазначив Віталій Бунечко.

Також очільник області подякував Олександру за величезний внесок у нашу спільну Перемогу. Він один з тих хто з 2014 року присвятив себе допомозі нашим захисникам. І сьогодні він разом з сотнями й тисячами інших волонтерів продовжує забезпечувати найнеобхіднішим наших хлопців та дівчат на фронті.

«Такі небайдужі люди змінюють наше суспільство, роблять так, що не задонатити на Збройні сили України стає соромно. Разом ми подолаємо всі труднощі, здолаємо ворога та відбудуємо нашу Незалежну Україну.  Дякуємо нашим волонтерам та захисникам!», — підкреслив Віталій Бунечко.

Версія для друку