Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Віталій Бунечко: Волонтери це люди з великим серцем

05 Грудня 2023 • 19:06

Кіл-сть переглядів: 102

 Сьогодні, 5 грудня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко привітав зі святом людей з великим серцем – волонтерів. Подякував за величезний внесок у  спільну Перемогу.

З 2014 року волонтерська діяльність для багатьох людей в Україні стала дійсно професією. Рух громадянської допомоги дозволив вистояти українському війську 9 років тому і зараз, коли підступний агресор показав терористичну сутність російського режиму всьому світу, ви продовжуєте забезпечувати наших захисників найнеобхіднішим.

На тисячі прохань про допомогу у наших волонтерів є одна відповідь: “Прийнято. Шукаємо. Куди везти?”. Волонтерство стало покликанням – бути  корисними там, де це найбільше потрібно. На межі своїх можливостей кожен волонтер знаходить та збирає все необхідне, а наші Збройні сили завдяки цьому здобувають перемоги на полі бою, відчуваючи вашу підтримку.

За час війни волонтери Житомирщини передали нашим бійцям на фронті понад дві тисячі автівок, які рятують їхнє життя та допомагають при виконанні бойових завдань. Тисячі безпілотників та військового спорядження, понад 3 тисячі тонн медикаментів, харчів та інших найнеобхідніших речей – це неоцінений внесок в наближення нашої Перемоги. І він з кожним днем зростає.

Саме сьогодні Президент України Володимир Зеленський підписав указ про нагородження волонтерів відзнакою «Золоте серце», яку серед 40 українців отримав наш Олександр Таргонський. І він не один такий – золоте серце в грудях кожного з волонтерів.

“Я дякую, що своїм прикладом ви зробили неможливе – змінили наше суспільство так, що не донатити на Збройні сили України стало соромно. Разом ми подолаємо всі труднощі, здолаємо ворога та відбудуємо нашу Незалежну Україну. Адже іншого шляху  у нас немає. Ми вдячні Вам за кожну хвилину, присвячену волонтерській справі!” – сказав Віталій Бунечко.

Бережіть себе! Це потрібно вашим родинам, вашим підшефним. Це потрібно Україні!

Зі святом!

Версія для друку