Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Віталій Бунечко взяв участь у відкритті Алеї Героїв Бердичівщини

02 Жовтня 2023 • 16:19

Кіл-сть переглядів: 146

Сьогодні, 02 жовтня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко взяв участь у відкритті Алеї Героїв Бердичівщини – меморіалу, що присвячений тим, хто виборов для рідного міста, району та країни право бути вільними, зберіг сотні мирних життів віддавши своє, хто є прикладом патріотизму й пожертви для нащадків.

 

Усі присутні знову вшанували пам’ять Героїв.  Так само як робили це вчора, позавчора та як будуть робити десятки й сотні поколінь українців у майбутньому.

 

«Ця страшна війна докорінно змінила нашу Державу й суспільство. Змусила захоплюватись героїчними вчинками наших хлопців і дівчат весь цивілізований світ. Їх внесок у майбутню Перемогу – неоціненний, а наша шана – безмежна», – зазначив начальник Житомирської ОВА.

 

Кожне обличчя та ім’я, що зазначені на меморіалі, назавжди закарбуються в пам’яті жителів Бердичівського району та Житомирської області, всіх українців. Вклоняємося перед ними, перед їх рідними та близькими.

 

«Ми маємо бути достойними наших Героїв та кожного дня своїми справами наближати нашу Перемогу, за яку вони так відчайдушно боролися з ворогом і увічнити їх пам’ять в Незалежній, Незламній успішній українській Державі. Героям слава!», – зауважив Віталій Бунечко.

 

 

Версія для друку