Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Віталій Бунечко: Житомирщина отримала першу партію медичних засобів для боротьби з COVID-19

24 Березня 2020 • 12:53

Кіл-сть переглядів: 570

Понад 13,7 тис. різних найменувань медичних засобів для боротьби з коронавіпусною інфекцією отримала Житомирська область сьогодні, 24 березня. Це тест-системи для ПЛР-аналізу, експрес-тести, біокостюми, захисні маски для обличчя, біозахисні медичні костюми, антисептичні засоби.

 

«Ми отримали першу партію медичних засобів для боротьби із коронавірусом із Китаю, яка вкрай необхідна для поповнення запасів у лікарнях Житомирщини. Частину цих засобів розподілять між лікувальними закладами області, залишок зберігатиметься на базі спеціального медичного постачання», – розповів голова ОДА Віталій Бунечко.

 

Перевірити, що отримала область від Міністерства охорони здоров’я України для боротьби із COVID-19 до Житомирської бази спеціального медичного постачання завітали голова ОДА Віталій Бунечко разом із начальником управління охорони здоров’я ОДА Миколою Сусликом та представниками ЗМІ регіону.

 

Тож, Житомирщина отримала такі медичні засоби:

 

  • понад 1 тис. 750 тест-системи для ПЛР-аналізу, частину з цих тестів направлять до Житомирського обласного лабораторного центру;

 

  • 5 тис. експрес-тестів, що дозволять виявити недугу в перші дні захворювання;

 

  • 500 біокостюмів, 75 з яких направлять до Головного управління Нацполіції в Житомирській області;

 

  • 6 тис. захисних масок для лікарняних закладів та правоохоронців;

 

  • 500 костюмів, з яких 75 одиниць направлять до Головного управління Нацполіції в Житомирській області.

 

Також Житомирщина отримала більше сотні антисептичних засобів, які у разі потреби доставлятимуть до медичних закладів регіону.

 

Резерви усіх цих медичних засобів зберігатимуться на базі спеціального медичного постачання в Житомирі.

 

Віталій Бунечко закликає представників бізнесу області долучатися до збору різних медичних засобів для районних лікарень.

 

Нагадаємо, що 23 березня Президент України Володимир Зеленський повідомив про повернення українського військового борту, що доправив з Китаю тест-системи полімеразної ланцюгової реакції, експрес-тести, апарати штучної вентиляції легень, маски, захисні костюми та інші засоби боротьби з COVID-19.

Версія для друку