Вітання керівництва області з Днем Збройних Сил України
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/kontraktna_armiya/svedet-ee-funkcii-do-minimuma.jpg)
06 Грудня 2016 • 07:05
Кіл-сть переглядів: 625
Сьогодні наша країна вимушена боротися за свою незалежність, утверджувати свою територіальну цілісність.
Міцне плече підставили Україні наші військовослужбовці. Житомирщина пишається своїми героями, які кожного дня дають нам впевненість на мирне майбутнє.
Шановні наші захисники! Щиро вітаємо вас із Днем Збройних Сил України! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовці, благополуччя вам та вашим рідним!
Сила та міць української держави – у єдності армії та народу. Дякуємо вам, що своєю справою нагадуєте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.
Голова облдержадміністрації Голова обласної ради
Ігор Гундич Володимир Ширма