Віце-прем’єр-міністр – гість програми «Післямова» на телеканалі СК1
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_09/14457287_1790224777926361_6629470700210993792_n.jpg)
23 Вересня 2016 • 13:50
Кіл-сть переглядів: 549
Сьогодні, 23 вересня, робоча поїздка Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва, ЖКГ України Геннадія Зубка до Житомирської області завершилась спілкуванням на телеканалі СК1.
Про всі деталі впровадження реформи децентралізації та енергоефективності, проект бюджету України на 2017 рік і підготовку до опалювального сезону – о 20.30 у програмі «Післямова».
Не пропустіть!
Нагадаємо, що в рамках робочої поїздки на Житомирщину Геннадій Зубко провів урок децентралізації у Тетерівській ЗОШ I-III ступенів та взяв участь у відкритті ДНЗ «Сонечко» в Денишах.