Використовуйте енергоресурси ефективно. ВІДЕО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_02/termo.jpg)
03 Лютого 2016 • 13:11
Кіл-сть переглядів: 594
За роки занижених тарифів на житлово-комунальні послуги ми марнували ресурси, обігрівали вулиці, будуючи приміщення із холодними стінами і не щільними вікнами. Тепер кожен бачить і відчуває вартість використаних ресурсів та сплачує стільки, скільки споживає. Так ми навчимося споживати ресурси раціонально.
Тим, хто потребує, держава надає житлові субсидії, а також впроваджує масштабну програму з енергозбереження та утеплення житла. Скориставшись нею ви збережете тепло у будинку та зменшите рахунки на 30-40%.
Користуйтеся ресурсами ефективно та сплачуйте менше!