Як оформити «теплий» кредит? Відповідь о 18.00
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_02/thumb_image.jpg)
01 Березня 2016 • 12:52
Кіл-сть переглядів: 636
Сьогодні, 1 березня, о 18 год. у прямому ефірі телеканалу «Житомир» детально обговорюватимуть Державну програму з енергоефективності, механізми та умови відшкодування «теплих» кредитів для населення області.
Гості програми «Віч-на-віч» – заступник директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації Геннадій Забродський та заступник начальника управління Житомирської філії ПАТ «Державний ощадний банк України» Микола Шульга.
У студії працюватиме «гаряча лінія» – за телефоном (0412) 22-89-66 всі бажаючі мають змогу отримати професійну та достовірну відповідь фахівця на своє питання.
Не пропустіть!