Яка ситуація з пільговими перевезеннями на Житомирщині. ВІДЕО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_09/20557106.jpg)
15 Вересня 2016 • 12:20
Кіл-сть переглядів: 601
Як сьогодні на Житомирщині організовано пасажирські перевезення, скільки коштів виділили, яка ситуація з пільговим проїздом – про це говорили у ефірі програми «Єдина країна: гаряча лінія» на телеканалі «Житомир».
Гостями студії були начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації Роман Крисюк, представник ГО «Атошник» Сергій Артьомов та автоперевізники області.
Проблемне питання у сфері перевезень виникло ще наприкінці 2015 року. Причиною стало те, що з державного бюджету Житомирській області, як і іншим областям України, на 2016 рік не передбачено видатків на відшкодування за перевезення пільгових категорій громадян.
На сьогодні облдержадміністрацією спільно з райдержадміністраціями та міськвиконкомами проводиться робота стосовно виділення коштів із місцевих бюджетів для надання компенсації перевізникам за перевезення пільговиків.
Яким чином зараз організовані пільгові перевезення, яка ситуація з виділенням коштів – дивіться у програмі.