Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Якщо буде зірвана мобілізація, в Україні настане хао

27 Січня 2015 • 15:15

Кіл-сть переглядів: 453

Під час наради голови облдержадміністрації Сергія Машковського з головами райдержадміністрацій, міськими головами, керівниками правоохоронних органів з питань мобілізаційної та правоохоронної роботи на території Житомирської області 26 січня до присутніх звернувся й офіцер 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади Валерій Логінов.

 

«Прийшов час діяти та виконувати свої функціональні обов’язки у складний критичний момент в історії України. Сьогодні ми боремося зі зброєю в руках за незалежність України», – зазначив він.

 

«Не захистити сьогодні територіальну цілісність держави – зрадити пам’яті героїв від часів козацтва й до сьогодні. АТО вже на межі повномасштабної війни. Якщо діями або ж навпаки бездіянням буде зірвана мобілізація, необхідна для поповнення армії, в країні настане хаос», – наголосив Віктор Логінов.

 

Офіцер повідомив, що після повернення зі сходу ініціативна група в 95-й бригаді створила організацію «Бойове братерство ветеранів АТО», мета якої – захист прав військовослужбовців, ветеранів, воїнів. За словами Віктора Логінова, організація вже тісно співпрацює з депутатським корпусом та Міністерством оборони України. Військовий закликав звертатися до «Бойового братерства ветеранів АТО», якщо бійцям, які прийшли з фронту потрібна буде будь-яка допомога.

 

«Або ми зупинимо війну там, або вона прийде сюди. Це і є ціна мобілізації. Ціна вашої роботи», – запевнив офіцер 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади Валерій Логінов.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Версія для друку