Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

З перших днів війни Житомирщина надає прихисток та підтримує осіб з інвалідністю,— Наталія Остапченко

23 Вересня 2022 • 15:37

Кіл-сть переглядів: 145

Сьогодні, 23 вересня, перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко зустрілася з Урядовим уповноваженим з прав осіб з інвалідністю Тетяною Баранцовою.

 

До зустрічі також долучилися заступник начальника ОВА Віктор Градівський, Представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОВА Неля Ковалюк та директор Департаменту соціального захисту населення ОВА Олена Грищук.

 

 «Раді вітати Вас на Житомирщині. Ця зустріч для нас важлива, адже через війну в нашій області знайшли прихисток багато людей з інвалідністю. Тому робота для їх підтримки повинна проводитися на всіх рівнях», — сказала Наталія Остапченко.

 

Учасники зустрічі обговорили основні напрямки роботи соціальної сфери, зокрема щодо підтримки осіб з інвалідністю в умовах війни.

 

Тетяна Баранцова також зазначила, що Житомирщина однією з перших відгукнулася на допомогу для всіх людей, які постраждали через війну. А також відмітила високу якість надання соціальних послуг і роботу фахівців у закладах соціальної сфери області.

 

Зокрема в рамках поїздки вона ознайомилася з роботою Житомирського геріатричного пансіонату.

 

Нагадаємо, що Віктор Градівський провів робочу зустріч із представниками УВКБ ООН по справах біженців.

 

Довідково. У зв’язку з військовою агресією рф проти України Житомирська область прийняла понад 100 тис. осіб, які змінили місце проживання. Серед них – 525 осіб з інвалідністю з Донецької, Луганської та Київської областей, яких було розміщено у 9 інтернатних установах соціального захисту населення області.

 

Станом на 23 вересня 268 внутрішньо переміщених осіб перебувають у 6 інтернатних закладах.

 

Версія для друку