З початку року 444 жителі Житомирської області підписали контракт із ЗСУ
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_05/narada23.05_14.jpg)
23 Травня 2017 • 10:14
Кіл-сть переглядів: 666
З початку поточного року вже 444 жителі Житомирщини підписали контракт зі Збройними Силами України.
Про це повідомив голова облдержадміністрації Ігор Гундич сьогодні, 23 травня, під час розширеної наради з представниками районів, міст та ОТГ.
«Майже за 5 місяців цього року в області вже 444 жителі підписали контракт із ЗСУ. Об’єднані територіальні громади також мають включатися в роботу, інформувати населення. Треба розуміти, що це питання безпеки нашої країни» , – зазначив Ігор Гундич.
У другому кварталі найбільше заключають контрактів у Новоград-Волинському районі та районному центрі, у Житомирі та Бердичеві.
Триває також і призов на військову службу. За словами військового комісара Житомирського обласного військового комісаріату Юрія Колесніченка, найкраще спрацювали в організації роботи з призову Андрушівський, Лугинський, Овруцький, Олевський, Ружинський та Чуднівський райони.
Учасники наради обговорили основні моменти в організації призову та інформуванні населення про службу за контрактом, співпраці між військовими комісаріатами та представниками керівництва районів і ОТГ.