З початку року вже більше 200 жителів Житомирської області підписали контракт із ЗСУ
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/kontraktna_armiya/127267.jpg)
02 Березня 2017 • 15:49
Кіл-сть переглядів: 463
За перші 2 місяці 2017 року 217 жителів Житомирської області підписали контракт зі Збройними Силами України.
Про це інформує сектор мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації.
Підписавши контракт на проходження військової служби у ЗСУ, військовослужбовець отримує ряд соціальних пільг та заробітну плату від 7 тисяч гривень.
Зокрема, під час проходження військової служби за контрактом військовослужбовці мають право на такі пільги:
- Отримання житла за рахунок держави.
- Речове забезпечення у відповідності до визначених норм.
- Використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.
- Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 відсотків місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї військовослужбовця, який переїжджає з ним на нове місце військової служби.
- Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами у робочі дні (або за бажанням грошовою компенсацією у розмірі вартості набору продуктів на приготування обіду).
- Безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров’я .
- Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристських базах Міністерства оборони України (один раз на рік).
- Отримання освіти у вищих навчальних закладах (вищих військових навчальних закладах) без відриву від проходження військової служби (за заочною формою навчання).
- Право на пенсійне забезпечення незалежно від віку в разі, якщо вони мають на день звільнення зі служби вислугу 25 років і більше або за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба.
За детальною інформацію щодо проходження військової служби за контрактом необхідно звернутися до військового комісаріату за місцем проживання.
Нагадаємо, у 2016 році контракт із ЗСУ підписало більше 2 тисяч жителів Житомирщини.