Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

З резервного фонду обласного бюджету спрямували майже 1,2 млн грн для постраждалих жителів Овруцького району

29 Квітня 2020 • 16:38

Кіл-сть переглядів: 361

На надання матеріальної допомоги постраждалому населенню Овруцького району внаслідок надзвичайної ситуації, спричиненої лісової пожежею, з резервного фонду обласного бюджету спрямували 1 млн 198,1 тис. грн. Відповідне рішення прийняли під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 24 квітня за участі голови ОДА Віталія Бунечка та його заступників.

 

Ці кошти вже направили до місцевих бюджетів, аби виплатили людям матеріальну допомогу. Так, до бюджету Овруцького району на ці цілі направили 693,6 тис. грн, а бюджету Овруцької міської об’єднаної територіальної громади – 504,4 тис. грн (розпорядження голови Житомирської облдержадміністрації №266).

 

Про це сьогодні, 29 квітня, повідомила заступниця голови ОДА Наталія Остапченко.

 

Нагадаємо, що в ніч з 16 квітня на 17 квітня 2020 року на території ДП «Овруцького ДЛГ» Бережестського, Виступовицького, Ігнатпільського та Овруцького лісництв виникла лісова низова пожежа на площі близько 35 тис. га. Враховуючи ситуацію що склалась, було попередньо класифіковано зазначену подію, як надзвичайну ситуацію природного характеру регіонального рівня за кодом 20610 – НС, пов’язана з лісовою пожежею. Внаслідок пожежі постраждали будинки, сільгоспугіддя та тваринницьке господарство мешканців району.

 

Загальна кількість згорілих будинків – 72. Найбільше постраждали такі населені пункти: с. Личмани – 16, с. Магдин – 24, с. Острови –19, с. Середня та Нижня Рудня – 13.

 

 

Версія для друку