За 300 днів війни в Житомирській області народилося 5,8 тисяч немовлят
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/adult-1850223_1920-770x390-1.jpg)
21 Грудня 2022 • 16:31
Кіл-сть переглядів: 347
Про це інформує Департамент охорони здоров’я Житомирської ОВА.
Так, від початку повномасштабної збройної агресії рф проти України у Житомирській області 5 895 маленьких українців, з них 352 малюка у грудні, серед яких 232 – хлопчика та 120 дівчаток.
Зокрема, КНП «Обласний перинатальний центр» Житомирської облради та пологове відділення КП «Лікарня № 1» від 24 лютого працюють у посиленому режимі: надають медичну допомогу не тільки пацієнтам з Житомирської області, а й ВПО. Майбутні мами отримують комплексне обстеження: УЗД-діагностику, гінекологічні обстеження, моніторинг стану плода, медико-генетичне консультування, терапевтичну та психологічну допомогу та інші необхідні обстеження й дослідження.