За 5 місяців 2017 року агропромисловість Житомирщини отримала 325 млн грн інвестицій
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_07/4339-1024x626.jpeg)
03 Липня 2017 • 11:32
Кіл-сть переглядів: 485
За 5 місців 2017 року у розвиток агропромислового комплексу Житомирщини надійшло 325,2 млн грн інвестиційних коштів, що на 98,5 млн грн більше, ніж у минулому році за цей період.
Про це повідомляє управління агропромислового розвитку Житомирської ОДА.
«За попередніми даними моніторингу за січень – травень 2017 року у розвиток агропромислового комплексу області було залучено 325,2 млн грн інвестиційних коштів, що на 98,5 млн грн більше, як у минулому році за цей період», – йдеться у повідомленні.
Сільськогосподарські підприємства залучили 322,7 млн грн, у тому числі: на придбання техніки та технологічного обладнання – 262,3 млн грн, будівництво та реконструкцію виробничих об’єктів – 42,8 млн грн, формування основного стада – 2,7 млн грн, інші потреби – 14,8 млн грн.
Підприємства харчової та переробної промисловості за п’ять місяців цього року у розвиток галузі залучили 2,6 млн грн інвестиційних коштів.
Відповідно до статистичних даних обсяг прямих іноземних інвестицій у сільське господарство області з початку інвестування (з 1991 року) складає 15,2 млн дол. США.