Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

За 731 день спротиву на Житомирщині народилося понад 13 тисяч дітей

26 Лютого 2024 • 14:08

Кіл-сть переглядів: 199

Не зважаючи на труднощі війни, в Україні продовжують народжуватися дітки, бо наш народ не втрачає сили духу та впевненості в Перемогу.

 

Так за 731 день спротиву у пологових відділеннях закладів охорони здоров’я Житомирської області народилось 13 599 дітей, з них 6892 хлопчики та 6707 дівчаток.

 

Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОВА.

 

Хоча період випробувань може бути тяжким, в кожному новонародженому малятку ми бачимо світлий символ надії та завзяття. Ці діти стають живим свідченням про те, що, незважаючи на всі труднощі, життя продовжує крокувати вперед, наповнюючи нашу землю новими обличчями та можливостями.

 

Кожне нове життя – це новий промінчик світла в нашому спільному шляху до майбутнього, який нагадує нам про те, на що ми здатні, коли об’єднуємо свої зусилля в ім’я гідності та свободи. Це свідчення про велику силу і життєву енергію нашого спільного спротиву.

 

Зауважимо, що в умовах воєнного стану лікарі можуть прийняти вагітних без направлення. У тих медзакладах, які мають відповідний договір з НСЗУ, вагітні жінки мають можливість спостерігатися безоплатно й отримувати весь перелік необхідних послуг — від розробки індивідуального плану ведення вагітності до необхідних лабораторних аналізів та інструментальних обстежень.

Версія для друку