За хабар затримано голову Брусилівської райдержадміністрації
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_02/IMG_1276.jpg)
23 Лютого 2017 • 15:59
Кіл-сть переглядів: 738
Співробітники Управління СБ України в Житомирській області під процесуальним керівництвом прокуратури викрили на хабарництві голову однієї з районних державних адміністрацій регіону.
Голова ОДА Ігор Гундич зазначив: “Як і говорив – ми виведемо хабарників на чисту воду. Боротимемося з корупцією щоденно, з наглядними прикладами. Житомирщина має позбуватися такого ганебного явища. Сьогодні взяли на гарячому голову Брусилівської РДА Анатолія Шишковського. Ще один кадр. Мав піти з посади через погані показники, а піде за корупцію“.
Правоохоронці встановили, чиновник вимагав сім тисяч гривень у власника місцевого каменеобробного цеху за не перешкоджання його підприємницькій діяльності. У разі відмови посадовець неодноразово погрожував під час особистих зустрічей включити цех до переліку підприємств для перевірки контролюючими органами.
Оперативники СБ України затримали голову райдержадміністрації у робочому кабінеті одразу після отримання частини хабара у розмірі п’ять тисяч гривень.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.