За місяць майже 5 тисяч осіб вирушили потягом до моря із Житомира
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_07/header02-1024x683.jpg)
11 Липня 2017 • 15:21
Кіл-сть переглядів: 475
З 5 червня по 9 липня Укрзалізниця продала 4955 квитків на потяг №521 Житомир – Білгород-Дністровський.
Про це повідомляє управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА.
За їх інформацією, у перші дні курсування потягу (5 і 7 червня) вагони були заповнені на 39 і 60 % відповідно. Але вже із середини червня і до сьогодні квитки розкуплені у повному обсязі. За одну курс із Житомира потяг везе 296 пасажирів.
Нагадуємо, що поїзд рухається у напрямку Білгород-Дністровського, зупиняється в Одесі, Кароліно-Бугазі та Затоці. Курсує по непарних числах місяця та вирушає із Житомира о 20.42 год. Ціна – від 144 грн за плацкартне місце до Білгород-Дністровського.
Як ще можна доїхати до українського моря і скільки це коштує, читайте ТУТ.