Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Заклади з 6 країн проводять у Житомирі Міжнародну конференцію для майбутніх педагогів. ФОТО

17 Листопада 2016 • 12:24

Кіл-сть переглядів: 964

484641У конференц-залі Житомирського державного університету імені Івана Франка сьогодні, 17 листопада, розпочала роботу дводенна Міжнародна науково-практична конференція «Формування професійної майстерності майбутніх фахівців в умовах освітньо-виховного середовища вищого навчального закладу».

 

Участь в заході взяв начальник управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації Вадим Калінін. Він привітав учасників конференції та гостей, що приїхали з інших регіонів держави та країн за педагогічним досвідом та практичними навичками, та побажав успіху й плідної роботи.

 

«Сьогодні наша країна рухається європейським шляхом розвитку. Ми змінюємо освітню галузь в контексті змісту та форми навчання. Маємо наразі концепцію нової української школи. Але втілювати її в життя будуть саме майбутні вчителі. Тому я вважаю, що тема цієї конференції надзвичайно важлива. Адже те, що ми обговорюватимемо тут, знайде відображення в змінах освітньої сфери. Сподіваюсь, що конференція додаткові знання та досвід кожному учаснику», – наголосив Вадим Калінін.

 

Наукова конференція проходитиме 17 та 18 листопада. Крім теоретичної частини програми на учасників чекають педагогічні майстерні, тренінги, презентації, навчально-пізнавальні майстер-класи.

 

Основними напрямками роботи учасників є:

1. Ретроспективний та порівняльний аналіз розвитку освітньо-виховних систем.

2. Освітньо-виховне середовище як засіб особистісно-професійного становлення фахівця.

3. Духовно-моральне виховання фахівця в умовах освітньо-виховного середовища.

4. Формування професіоналізму майбутніх фахівців в умовах магістратури.

5. Андрагогічні засади формування професійної майстерності фахівця засобами іноваційних технологій.

6. Проблеми інклюзивної освіти у сучасних освітньо-виховних середовищах.

7. Розвиток творчих властивостей фахівця: акмеологічний аспект.

 

Організатори заходу – Вища педагогічна школа Польської спілки вчителів (Польща), Оломоуцький університет (Чехія), Пармський університет (Італія), Пряшівський університет (Словаччина), «Україна і українці за кордоном» некомерційна корпорація (Нью-Йорк, США), Житомирський державний університет імені Івана Франка, Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Версія для друку