Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Залучення італійських експертів до відбудови Житомирщини дозволить створити якісно нову інфраструктуру, – Віталій Бунечко. ВІДЕО

05 Вересня 2022 • 15:26

Кіл-сть переглядів: 111

Сьогодні, 05 вересня, з робочим візитом до Житомирщини завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні П’єр Франческо Дзадзо. Участь у заході взяли начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, його заступник Віктор Градівський, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, представники профільних структурних підрозділів облвійськадміністрації, бізнесу Житомирщини.

 

Основна мета зустрічі – надання Італією підтримки у процесі відновлення соціальних, медичних та освітніх закладів Житомирської області, які були зруйновані внаслідок повномасштабного вторгнення рф до України, відповідно до презентованого світовій спільноті в Лугано плану «Fast Recovery».

 

П’єр Франческо Дзадзо підкреслив, що його візит на Житомирщину має на меті покращення взаємодії між Україною та Італією для реалізації проєктів із відновлення пошкодженої інфраструктури та інвестування у регіон.

«Залучення італійських експертів різних галузей до модернізації й відбудови об’єктів в Україні дозволить створити на місці руїн якісно нову інфраструктуру», — зазначив Віталій Бунечко.

Попри війну, італійські партнери зацікавлені у розвитку економічних відносин з Житомирщиною, зокрема у видобувній галузі, деревообробці, відновлювальній енергетиці, аграрному комплексі, важкій промисловості тощо.

 

Так, учасники зустрічі обговорили шляхи співпраці та збільшення кількості представників італійського бізнесу в області.

«Головні принципи співробітництва Житомирської обласної військової адміністрації з бізнесом та іноземними інвесторами залишаються незмінними – всебічна підтримка та максимальна прозорість. Впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо реалізувати багато корисних для Житомирщини проєктів», — підкреслив Віталій Бунечко.

Нагадаємо, що 31 серпня начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко зустрівся з виконавчою директоркою Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) Кетрін Расселл.

 

 

Версія для друку