Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»

23 Жовтня 2023 • 16:03

Кіл-сть переглядів: 324

Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України та комітет Верховної Ради України з питань науки, освіти та інновацій оголошує Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття».

 

Конкурс започаткований 2007 року й має на меті підвищення інтересу молоді до української історії, збереження й відновлення національної пам’яті, утвердження української національної та громадянської ідентичності.

 

У заході можуть брати участь учні старших класів, студенти і вчителі та подавати як індивідуальні, так і групові проєкти.

 

До участі в конкурсі приймають мультимедійні проєкти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі «.avi». Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин. На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів з місцем навчання/роботи.

 

ВАЖЛИВО! У творчих роботах мають бути використані власноруч відзняті кадри. При використанні у творчих проєктах матеріалів, які не були зняті авторами проєкту, необхідно зазначити автора матеріалу. Авторський текст виконується українською мовою.

 

Конкурсні роботи слід надсилати до 01 грудня на електронну пошту: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net. Протягом грудня-січня журі опрацьовуватиме проєкти та наприкінці січня визначить переможців.

 

Версія для друку