Запрошуємо молодь Житомирщини до участі у IV Всеукраїнському творчому конкурсі «Що для мене Україна?»
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/669faf37205f2500010652.png)
25 Липня 2024 • 09:30
Кіл-сть переглядів: 163
Міністерство молоді та спорту України запрошує до участі у IV Всеукраїнському творчому конкурсі «Що для мене Україна?». Це захід спрямований на культурно-освітній розвиток, формування національної ідентичності, патріотичне виховання, а також підтримку талановитої молоді та їхньої самореалізації.
Конкурс відкритий для дітей віком від 4 до 18 років з України та української діаспори по всьому світу. Учасники мають можливість продемонструвати свої таланти у трьох категоріях: малюнок, фотографія та пісня.
Усі бажаючі можуть подати свої роботи до 4 серпня 2024 року включно.
Детальні умови та вимоги до участі доступні за посиланням.
З Положенням про конкурс можна ознайомитися тут.
IV Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?» організовують Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» спільно з Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення та Українською молодіжною правничою асамблеєю.