Запрошуємо на гру ФК «Полісся» – «Арсенал-Київщина» у Коростені. ВІДЕО
12 Вересня 2017 • 12:12
Кіл-сть переглядів: 451
Вже у цю суботу, 16 вересня, Житомирський ФК «Полісся» зіграє з командою «Арсенал-Київщина».
Матч відбудеться на стадіоні «Спартак» у Коростені, початок о 16.30.
Запрошуємо футбольних фанів, вболівальників та усіх бажаючих підтримати нашу команду.
У перерві між таймами відбудеться розіграш призів від голови ОДА Ігор Гундича. Цієї гри за серійними номерами квитків глядачі зможуть отримати м’ячі, футбольну атрибутику та смартфон. Ціна квитка матчу – 20 грн.
Хто бажає поїхати у Коростень на гру – дзвоніть за тел. (0412) 47-46-49, 096-129-85-33, напишіть на електронну адресу obl_info@ukr.net та вкажіть свій номер телефону.
Нагадаємо, що перші призи – футбольні м’ячі, повербанк та сучасний смартфон – вже отримали глядачі та вболівальники під час гри ФК «Полісся» – ФК «Нива Т» 9 вересня, який закінчився рахунком 3:0.