Запрошуємо на свято любові до рідного краю
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_07/afisha-1024x611.jpg)
01 Вересня 2016 • 12:28
Кіл-сть переглядів: 568
«Житомирська вежа» – таку назву має мистецько-патріотичний фестиваль талановитих дітей та молоді, присвячений Дню міста Житомира.
Благодійний фонд «Надія Є» спільно з партнерами втретє презентує мистецьке дійство, яке пройде 3 вересня з 12:00 до 15:00 години на арт-майданчику біля історичної пам’ятки – водонапірної вежі та мистецького центру – Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера.
У заході візьмуть участь юні художники, фотографи, майстри декоративно-прикладного мистецтва.
Також відбудеться святковий концерт, де виступатимуть кращі виконавці народної та естрадної пісні, віртуозні музиканти, хореографічні колективи та майстри художнього слова.
Про історично-культурні пам`ятки Житомира розкажуть краєзнавці та почесні гості свята. Театралізоване дійство нагадає усім про одвічні цінності: патріотизм, шанобливе ставлення до своїх животоків — історичних та духовних.