Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Завантажуйте фотографії та змагайтесь за призи. Фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки»

27 Липня 2020 • 12:55

Кіл-сть переглядів: 22

З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». Метою проєкту є зібрання світлин всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року вже понад 20 країн світу заявили свої бажання провести конкурс.

 

В Україні конкурс пройде вже дев’ятий рік поспіль, Конкурсний список складається з понад 89 тисяч пам’яток історико-культурної спадщини з усіх областей України, в тому числі Криму. За попередні роки понад 2700 учасників завантажили понад 280 тисяч світлин майже 35 тисяч об’єктів культурної спадщини – культових споруд, будинків, палаців. Проте більша частина культурної спадщини України все ще не має своїх світлин у Вікіпедії. Конкурс має на меті це виправити. Фотоконкурс запрошує всіх долучатися до конкурсу, завантажувати фотографії, показати унікальність  історико-культурних об’єктів свого краю та привернути увагу до стану їхнього збереження. Вікісховище світлини власного авторства із конкурсних списків.

 

Фотографії можуть бути зроблені в будь-який період часу; головне, щоб це були власні роботи. Також можна вантажити відеоматеріали, де зображені пам’ятки.

 

Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі. Для цього протягом вересня слід завантажувати на Вікісховище світлини власного авторства.

 

Переможці конкурсу отримають цінні призи. Призовий фонд буде розподілено між авторами найкращих фотографій конкурсу загалом, авторами найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток в Україні та кожному регіоні, та переможцями спецномінацій. Окремою номінацією відзначатимуться автори, що вперше беруть участь у конкурсі. Десять найкращих світлин культурної спадщини України змагатимуться на міжнародному рівні.

 

Як взяти участь дивіться на сайті конкурсу: http://wlm.org.ua/participation/

Детальніше із регламентом конкурсу можна ознайомитися за лінком: http://wm.org.ua/rules/

Сторінка конкурсу у Фейсбук: https://www.facebook.com/w/mua/

Версія для друку