Завдяки переведенню на альтернативу котелень Житомирщина зекономила майже 1 млн куб. м. природного газу
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2018_01/^22ECA4382DEF9CA28F8D93A5D32CE5F61EEF2F99DA7B02A3CF^pimgpsh_fullsize_distr.jpg)
16 Січня 2018 • 14:31
Кіл-сть переглядів: 264
На Житомирщині у 2017 році в державних установах на альтернативні види палива перевели 32 котельні. Загалом в області вже 715 котелень працює на альтернативі.
Про це повідомляє департамент містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації.
Завдяки котельням на альтернативних видах палива в області заміщено майже 1 млн куб. м. природного газу у сфері теплопостачання.
Крім цього, в області впроваджуються такі заходи з енергозбереження, як встановлення теплових лічильників. Наразі вже встановлено 1107 лічильників обліку тепла, що становить 75,15% від загальної кількості будинків із централізованим теплопостачанням.
Також населення області активно користується програмою «теплих» кредитів. Нагадаємо, що У 2017 році у Житомирській області уклали 5093 кредитні договори на отримання «теплого» кредиту – 5066 із фізичними особами та 27 із ОСББ.
Ще один вид енергозберігаючих заходів – сонячні електростанції. У 2017 році 53 жителі Житомирської області встановили їх та отримали відшкодування з обласного бюджету на загальну суму 1 млн 28 тис. грн.
У 2018 році на компенсації за «теплі кредити» та встановлення сонячних станцій в обласному бюджеті передбачено 4 млн грн.