Завершує роботу спеціальне вікно для приймальних комісій вишів з ЄДЕБО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_07/484129_454502781241676_587028868_n[1].jpg)
18 Липня 2016 • 08:23
Кіл-сть переглядів: 533
Завтра, 19 липня, для приймальних комісій ВНЗ останній день дії спеціального вікна для безперебійної роботи по внесенню данних заяв абітурієнтів до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Вікно працює щоденно з 16:00 до 19:00 години.
Завдяки роботі вікна, приймальні комісії зможуть без проблем завантажити дані заяв абітурієнтів, що в цьому році подають документи в паперовому вигляді.
У зв’язку з цим, в зазначений час можуть виникнути проблеми з доступом до електронної бази данних абітурієнтів, що подають документи до вищих навчальних закладів в електронній формі через ресурс http://ez.osvitavsim.org.ua/.
Нагадуємо, що абітурієнти можуть подавати заяви в електронному вигляді до 27 липня, тому кожен матиме достатньо часу, щоб подати свої документи на вступ до обраних вишів.