Завтра голова ОДА перебуватиме в Володарсько-Волинському районі
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2015_10/ap.gif)
21 Жовтня 2015 • 13:47
Кіл-сть переглядів: 867
Завтра, 22 жовтня, голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський з робочою поїздкою відвідає Володарсько-Волинський район.
Керівник області огляне котельню ЦПМСД, що переведена на альтернативні види палива, стадіон та спортивний майданчик в Володарськ-Волинському. В смт Нова Борова Сергій Машковський відвідає дитячий будинок-інтернат, а в смт Іршанськ – філію «Іршанський ГЗК» ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія».