Жителі області отримали гроші на будівництво та реконструкцію житла
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_11/dozvil-na-budivnyctvo.jpg)
14 Листопада 2016 • 15:40
Кіл-сть переглядів: 729
27 вересня в облдержадміністрації пройшло засідання робочої групи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та реалізації програми «Власний дім» під керівництвом голови облдержадміністрації Ігоря Гундича.
Робоча група розглянула документи від 8 потенційних позичальників та провела з ними співбесіди, за результатами якої всі позичальники отримали позитивну відповідь на отримання коштів для будівництва власної оселі на селі.
На сьогоднішній день 5 позичальників фактично отримали кошти в сумі, а 2 – проводиться розрахунок. Ще один позичальник знаходиться на стадії оформлення усіх документів.
Всього коштів буде видано на суму 1 млн 120 тис. грн.
Нагадаємо, на Житомирщині діє програма «Власний дім», за якою жителі області можуть залучати пільгові кредити для будівництва житла на селі.