Жителів області запрошують на Всеукраїнський фестиваль льону
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_07/len-posevnoj-1.jpg)
12 Липня 2017 • 12:23
Кіл-сть переглядів: 674
У с. Стремигород Коростенського району 26 серпня пройде 3-й Всеукраїнський фестиваль льону.
Організатори фестивалю запрошують жителів області відвідати аграрну подію міжнародного масштабу.
На гостей свята чекає дві сцени, етно та сучасна музика, підняття повітряної кулі.
Також цьогоріч в рамках фестивалю відбудеться нагородження льонарів та показ модного одягу з льону, етно-зона з майстер класами та дитяча зона з міні-зоопарком, музей із вишитим на льоні Кобзарем, ярмарок товарів з льону та книжковий ярмарок із букросінгом, декламування віршів, аукціон виробів із льону і кінно-трюкове шоу козаків та рицарів Київської русі від «Княжої конюшні».
Метою фестивалю є відродження народних традицій, підтримка міжнародного тренду органічного виробництва, популяризація льонарства в Україні та за кордоном.
Організатор фестивалю – агрокомпанія “Зоря” та депутат обласної ради Ірина Костюшко.