Житомирщина готова до зниження температури повітря
05 Січня 2017 • 09:54
Кіл-сть переглядів: 669
У зв’язку з прогнозованим пониженням температури повітря на Житомирщині, сьогодні, 5 січня, відбулося засідання оперативного штабу обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови ОДА Ігоря Гундича.
Представники відповідних підрозділів та служб обговорили готовність області до оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, небезпечні події, пов’язані з ускладненням руху транспорту, порушенням зв’язку і енергозабезпечення населених пунктів, попередження загибелі людей внаслідок переохолодження.
Ігор Гундич наголосив на необхідності координації дій усіх служб та контролю у сфері теплопостачання, забезпечення проїзду і швидкого реагування на надзвичайні ситуації.
На Житомирщині у постійній готовності щоденно перебуває близько 60 одиниць спеціальної пожежної техніки. У разі ускладнення ситуації можливо залучити ще стільки ж спецтехніки.
Для забезпечення належного проїзду автошляхами області готові 260 одиниць техніки, заготовлено необхідну кількість суміші для посипання доріг.
Крім того, Управління ДСНС в Житомирській області у разі необхідності забезпечить розгортання додаткових пунктів обігріву населення для надання допомоги у період значного пониження температури повітря.
Цілодобово будуть працювати «гарячі лінії» Управління ДСНС в області – (0142) 24-38-24, та управління цивільного захисту населення ОДА – (0412) 22-07-56, 22-64-94.