Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Житомирщина готується боронити країну

26 Квітня 2015 • 13:51

Кіл-сть переглядів: 892

Пріоритетним завданням для всієї держави і Житомирщини зокрема є будівництво укріплень – фортифікаційних споруд. Кожна область має ефективно використовувати кожен день перемир’я і вже до 15 травня повністю побудувати вогневі опорні пункти. Ці споруди стануть ключовими у забезпеченні цілісності нашої держави, збереження життя і здоров’я військовослужбовців та мирних жителів.

 

Голови облдержадміністрацій персонально відповідають за темпи та якість будівництва об’єктів захисту. Керівник області Сергій Машковський контролює роботи із першого дня будівництва.

 

Так, Житомирщина вже розпочала зведення фортифікаційних споруд – шести біля сіл Тошківка і Різниківка на території АТО та однієї на Житомирському військовому полігоні, де 25 квітня був керівник області.

 

Голова ОДА Сергій Машковський найближчим часом планує особисто проконтролювати будівництво фортифікаційних споруд, що будуть знаходитися на передовій.

 

До моменту будівництва в області проведена серйозна підготовка – створено координаційний штаб, який постійно контролює етапи зведення споруд, проведено обстеження ділянок для безпеки роботи бригад, доставлено на місця необхідні матеріали та техніку, підписано договір між облдержадміністрацією та Міноборони щодо початку робіт, проведено передоплату на виконання робіт.

 

“Житомирщина працює за графіком у будівництві фортифікаційних споруд. Наше завдання – не лише вкластися у терміни будівництва, а й якісно виконати роботи. Адже від цього залежатиме життя військових і збереження миру в Україні. Сьогодні кожна область має спрацювати як єдина команда й не допустити проникнення ворога у мирні регіони”, – зазначив Сергій Машковський.

 

Голова облдержадміністрації відзначив професіоналізм та мужність працівників бригад, які зараз на передовій демонструють не лише фаховість у будівництві військових об’єктів, а й витримку працювати поблизу обстрілів.

 

 

Прес-служба облдержадміністрації

Версія для друку