Наталія Арендарчук: Житомирщина готується до забезпечення гарячим харчуванням учнів 1–11 класів із нового навчального року

24 Червня 2026 • 16:41
Кіл-сть переглядів: 100
24 червня під головуванням заступниці начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталії Арендарчук відбулася онлайн-нарада щодо обговорення спроможністі організації гарячого харчування учнів 1–11 класів у закладах загальної середньої освіти області з 1 вересня 2026 року.
У діалозі взяли участь директорка Департаменту освіти і науки Житомирської ОВА Наталія Осипович, керівники районних військових адміністрацій, а також очільники місцевих органів управління освітою.
Під час наради учасники детально проаналізували поточний стан підготовки освітніх закладів до забезпечення учнів безоплатним гарячим харчуванням. Зокрема, було розглянуто:
- наявні ресурси територіальних громад для запуску процесу з початком осені;
- актуальні потреби харчоблоків (модернізація обладнання, забезпечення продуктами тощо);
- створення безпечних умов для організації якісного харчування дітей в умовах сьогодення.
Окрему увагу посадовці приділили виконанню державної політики у сфері шкільного харчування та чіткій координації дій між органами влади й територіальними громадами.
Головна мета цієї взаємодії — зробити так, щоб з перших днів нового навчального року кожен учень мав доступ до гарячих обідів.
