Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Наталія Арендарчук: Житомирщина готується до забезпечення гарячим харчуванням учнів 1–11 класів із нового навчального року

24 Червня 2026 • 16:41

Кіл-сть переглядів: 100

24 червня під головуванням заступниці начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталії Арендарчук відбулася онлайн-нарада щодо обговорення  спроможністі організації гарячого харчування учнів 1–11 класів у закладах загальної середньої освіти області з 1 вересня 2026 року.

 

У діалозі взяли участь директорка Департаменту освіти і науки Житомирської ОВА Наталія Осипович, керівники районних військових адміністрацій, а також очільники місцевих органів управління освітою.

 

Під час наради учасники детально проаналізували поточний стан підготовки освітніх закладів до забезпечення учнів безоплатним гарячим харчуванням. Зокрема, було розглянуто:

 

  • наявні ресурси територіальних громад для запуску процесу з початком осені;
  • актуальні потреби харчоблоків (модернізація обладнання, забезпечення продуктами тощо);
  • створення безпечних умов для організації якісного харчування дітей в умовах сьогодення.

 

Окрему увагу посадовці приділили виконанню державної політики у сфері шкільного харчування та чіткій координації дій між органами влади й територіальними громадами.

 

Головна мета цієї взаємодії — зробити так, щоб з перших днів нового навчального року кожен учень мав доступ до гарячих обідів.

[print-me]