Житомирщина отримала 7 шкільних автобусів
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_11/shkilnyj-avtobus-zhytomyr-2.jpg)
29 Листопада 2016 • 08:24
Кіл-сть переглядів: 839
Сьогодні, 29 листопада, Житомирщина отримала ще 4 новеньких автобуси.
Минулого тижня в область приїхали перші три шкільні автобуси. Всього автобусів буде 22. Повністю вони прибудуть в область до 20 грудня та будуть розподілені між районами та ОТГ. Про це повідомили в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.
«Автобуси розподілені між районами, які вирішили придбати транспорт на умовах співфінансування – 70% державної субвенції і 30% із місцевого бюджету», – зазначив голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич.