Житомирщина отримала субвенції на медицину, пільги та субсидії
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_02/1447407249_412-1.jpg)
17 Січня 2017 • 08:05
Кіл-сть переглядів: 581
16 січня поточного року з державного бюджету надійшли субвенції місцевим бюджетам області. Про це повідомляє департамент фінансів облдержадміністрації.
Зокрема, медична субвенція – 55 млн 931,1 тис. грн та субвенція на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 79 млн 077,1 тис.грн.
Крім того, субвенція на надання пільг і субсидії надійшла і 13 січня у сумі 93 млн 088,2 тис. грн.