Житомирщина отримала субвенції на освіту та субсидії
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_03/745962.jpg)
25 Листопада 2016 • 08:07
Кіл-сть переглядів: 474
24 листопада поточного року з державного бюджету надійшли субвенції місцевим бюджетам. Про це повідомляє департамент фінансів Житомирської облдержадміністрації.
Зокрема, надійшла освітня субвенція у сумі 42 млн 745,5 тис. грн та субвенція на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 47 млн 826,8 тис. грн.