Житомирщина отримала субвенцію на пільги та субсидії
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_03/745962.jpg)
17 Травня 2016 • 06:15
Кіл-сть переглядів: 734
Вчора, 16 травня, з державного бюджету надійшла субвенція місцевим бюджетам Житомирщини на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 12 195,1 тис. грн.
Про те, які субвенції отримує область та на які цілі вони спрямовуються, читайте тут.