Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Житомирщина підписала Меморандум для безкоштовного проїзду учасників АТО

24 Квітня 2015 • 09:31

Кіл-сть переглядів: 1 003

В облдержадміністрації 24 квітня підписали Меморандум про співробітництво у сфері надання послуг пасажирських перевезень в Житомирській області, у частині перевезення ветеранів війни. Сторонами Меморандуму стали облдержадміністрація, 8 автоперевізників, ТОВ «Компанія «Житомиравтотранспорт» та громадська організація «Бойове братерство ветеранів АТО».

 

«Завдяки цьому Меморандуму ми доводимо, що готові і  вміємо домовлятися і співпрацювати з громадянами у різних питаннях. Як представники влади, так і перевізники не залишаються осторонь проблем учасників АТО. І ми робимо усе можливе, щоб після демобілізації вони відчули справжню турботу суспільства про себе.», – наголосив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Вячеслав Поліщук.

 

Меморандум засвідчив наміри сторін спростити пільговикам доступ до їхніх законних прав. Зокрема,  із проїзду у громадському транспорті.

 

Для цього власникам автостанцій порадили запровадити бронювання для пільговиків двох місць в кожному автобусі місцевого формування на внутрішньо обласних та міжобласних маршрутах загального користування. Дія броні припиняється за півгодини перед відправленням.

 

Нагадаємо, що представники обласної ради та перевізники провели нараду 21 квітня, під час якої домовилися погодити текст Меморандуму та підписати його 24 квітня.

 

m

 

b

 

 Прес-служба облдержадміністрації

Версія для друку