Житомирщина завершує підготовку до осінньо-зимового періоду, – Ігор Гундич
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_08/DSC_0611.jpg)
17 Серпня 2017 • 12:17
Кіл-сть переглядів: 407
Житомирщина активно готується до осінньо-зимового періоду. На підготовку спрямували із різних джерел майже 233 млн грн.
Про це розповів сьогодні, 17 серпня, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.
«На сьогоднішній день готовність житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період становить 76%. На підготовку житлового фонду, теплового господарства, доріг, мереж, закладів соціальної сфери ми спрямували з різних джерел майже 233 млн грн», – зазначив Ігор Гундич.
За його словами, особлива увага звертається на заходи з енергозбереження та впровадження енергоефективних технологій.
Зокрема, 34,2% житлових будинків із централізованим опаленням (521 будинок із 1523) обладнано тепловими лічильниками. До кінця року планується обладнати ще 656 будинків.
Для стимулювання населення впроваджувати заходи з енергозбереження з обласного бюджету виділено 2,5 млн грн на відшкодування коштів за «теплими» кредитами.
Крім того, жителі області можуть отримати 20% компенсації на встановлення сонячних електростанцій. Перші 6 електростанцій вже встановлено. До кінця року на домогосподарствах Житомирщини їх буде 30.