Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Житомирська область отримала понад 760 тонн гуманітарної допомоги для родин переселенців з Півдня й Сходу. ВІДЕО

03 Листопада 2022 • 11:52

Кіл-сть переглядів: 262

Житомирщина продовжує бути лідером реалізації спільних ініціатив з міжнародними партнерами, зокрема з Дитячим фондом ООН – UNICEF, який став координатором підтримки соціальних й освітніх напрямків в області. Вже більш ніж 8 місяців наша область приймає десятки гуманітарних вантажів, що стали у пригоді понад 100 тисячам жителів Житомирщини.

 

За останній місяць Житомирська область отримала понад 760 тонн гуманітарної допомоги для родин переселенців з Півдня й Сходу, що постраждали внаслідок воєнної агресії та найбільш незахищених верств населення, які потребують особливої уваги. Від початку поточного тижня понад 60% гуманітарного вантажу вже розвезли до громад Житомирщини. Робота триває кожного дня.

 

Наголосимо, що від початку воєнних дій понад 112 тисяч переселенців отримали прихисток. Сьогодні офіційно в області проживає понад 71 тисяча таких осіб. Більша частина з них – це люди, які втратили усе і потребують будь-якої допомоги.

 

Кожного дня, у співпраці з міжнародними представництвами та Гуманітарним штабом Житомирської ОВА, волонтерська команда «In Touch Ukraine Foundation» здійснює постачання потрібних у територіальних громадах речей. Сюди входить: засоби гігієни, побутова хімія та інші господарські товари.

 

Нагадаємо, що на Житомирщині ВПО перевірятимуть за місцем проживання.

 

 

 

Версія для друку