Житомирська область отримала субвенцію на соціальні виплати
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_07/221671_1.jpg)
22 Липня 2016 • 06:31
Кіл-сть переглядів: 498
За інформацією департаменту фінансів Житомирської облдержадміністрації, 20 липня з державного бюджету надійшли субвенції місцевим бюджетам Житомирщини на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 13 млн 442,4 тис. грн.
Крім того, надійшла базова дотація у сумі 5 млн 297,7 тис. грн.