Житомирська область забезпечена вакцинами проти поліомієліту
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2015_10/1435125900-2169.jpg)
15 Жовтня 2015 • 11:42
Кіл-сть переглядів: 664
Станом на 15.10.2015 відповідно до наказу МОЗ України від 25.09.2015 № 625 областю отримано 81500 доз поліомієлітної вакцини (ОПВ), наданої Представництвом Дитячого Фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ). Вакцина зберігається в холодильниках комунальної установи «Обласна база спеціального медичного постачання» Житомирської обласної ради до особливого розпорядження МОЗ (планується використання для масової імунізації дітей віком від 0 до 5 років).
Також відповідно до наказу МОЗ України від 28.09.2015 № 631 областю отримано 19000 доз інактивованої поліомієлітної вакцини (ІПВ), наданої Представництвом Дитячого Фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ). Вакцина розподілена по лікувально-профілактичним закладам області для проведення планової вакцинації дітей, які не мають щеплень проти поліомієліту.
За даними відділу управлінняохорони здоров’я обласної державної адміністрації, випадків захворювання на поліомієліт у Житомирській області не зафіксовано.