Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Житомирська область здобула лідерство в зеленому зростанні та впевнено зайняла перше місце за висадкою дерев

03 Травня 2023 • 11:57

Кіл-сть переглядів: 446

Житомирщина здобула нове досягненням в зеленому будівництві та вчергове очолила список лідерів весняної лісокультурної кампанії. На сьогодні було висаджено понад 20 мільйонів сіянців різних видів дерев. Згідно з даними державного підприємства «Ліси України», найбільше сіянців висадили на Житомирщині, Рівненщині та Київщині.

 

Це гарний результат, що свідчить про велику відповідальність лісівників та жителів громад за ліси Житомирщини. Адже ліс – це не тільки джерело деревини та інших лісових ресурсів, але і надійний захист від стихійних лих. Вони є природним фільтром, який зберігає та очищає воду, здатні запобігати забрудненню ґрунтів, а також – це домівка для тисяч різноманітних видів тварин та рослин.

 

На сьогодні всі філії Столичного лісового офісу, що розташовані на Житомирщині, забезпечені садивним матеріалом. Лісокультурні роботи вже інтенсивно тривають в 24 філіях. Найбільше заплановано висадити лісових насаджень у Овруцькій філії – 580 га, Лугинській – 400 га та Словечанській – 340 га.

 

Зазначимо, що в рамках програми Президента України «Зелена країна» буде висаджено 1 мільярд дерев, та окрім ДП «Ліси України», ліс також висаджують інші лісокористувачі.

 

Наразі вже висаджено понад 331 мільйон сіянців. Відстежити хід висадки можна на офіційному сайті державної ініціативи https://zelenakraina.gov.ua

Версія для друку