Житомирський муздрамтеатр відзначив закриття 73-го сезону прем’єрою вистави «Вій». ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_06/IMG_1017.jpg)
30 Червня 2017 • 12:03
Кіл-сть переглядів: 522
На закриття 73-го театрального сезону Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги актори подарували глядачам прем’єру вистави «Вій» за мотивами відомого твору Миколи Гоголя.
«Вій» показали жителям та гостям міста Житомира 28-29 червня 2017 року. Вистава однозначно мала успіх, адже вільних місць у залі майже не було.
Режисер-постановник і автор інсценізації Петро Авраменко зберіг притаманну М.Гоголю містичність, додавши українських народних пісень, гумору та глибокого драматизму.
Усі бажаючі зможуть переглянути «Вій» вже у наступному сезоні, який розпочнеться восени 2017 року.