Житомиряни отримають у грудні нові рахунки за газ
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2015_11/140941839045020_144523675399.jpg)
26 Листопада 2015 • 11:36
Кіл-сть переглядів: 1 041
У грудні житомиряни отримають нові рахунки за газ (за листопад 2015 року).
Для точного розрахунку обсягу спожитого природного газу громадянам необхідно зафіксувати показання лічильника на 1-е число місяця та передати їх до ПАТ «Житомиргаз» впродовж наступних 5 днів.
У випадку відсутності фактичних показань лічильника обсяги спожитого природного газу розраховує газорозподільне підприємство.
Передати фактичні показання лічильника можна за допомогою безкоштовного веб-сервісу Особистий кабінет на сайті http://104.ua або через Контакт-центр для споживачів газу по телефону (0412) 55-80-04 та (097) 60-60-104.
Якщо громадянин не встиг передати фактичні показання, тоді їх з датою зняття необхідно вказати у відривному талоні рахунку. Вказані у талоні фактичні показання лічильника потрапляють в автоматизовану програму обліку. Виходячи із фактичних показань лічильника автоматично проводиться перерахунок споживання та заборгованості. Результати проведеного перерахунку будуть враховані при формуванні рахунку у наступному місяці.
Якщо споживач не отримав рахунок від газопостачального підприємства до 15 числа наступного місяця, можна самостійно зняти показання лічильника, розрахувати обсяг і вартість спожитого природного газу і сплатити за нього у будь-який зручний спосіб не пізніше 25 числа наступного місяця.
Пам’ятку споживачу з поясненнями рахунку за газ можна переглянути тут.