Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

#знай_свої_права: Національний знак відповідності

03 Квітня 2024 • 11:32

Кіл-сть переглядів: 138

Національний знак відповідності застосовується для маркування продукції, яка відповідає певним технічним регламентам з підтвердження відповідності.

 

Цей знак є єдиним знаком, що свідчить про відповідність продукції загальнообов’язковим вимогам безпеки, що діють на території України відносно продукції певної категорії.

 

Так, відповідно до Опису знака відповідності технічним регламентам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 року № 1184 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1184-2015-%D0%BF) знак відповідності технічним регламентам має форму незамкненого з правого боку кола, усередині якого вміщено зображення трилисника. Довжина розриву кола становить 0,22 його загальної довжини.

 

Зображення знака відповідності може бути плоским або рельєфним і виконується двома контрастними кольорами. Висота знака відповідності не може бути менш як 5 міліметрів, а у разі зменшення або збільшення розміру відповідності повинні бути дотриманні пропорції його форми.

 

Знак відповідності технічним регламентам наноситися на продукцію, а у разі коли це є неможливим або невиправданим через характер продукції, знак відповідності наноситься на пакування та на супровідні документи.

 

Знак відповідності наноситься таким чином, щоб він був видимим, розбірливим і незмивним.

 

 Виробник має право маркувати продукцію цим знаком виключно після проведення оцінки відповідності.

 

 

 

Версія для друку