Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Розпорядження № 195 від 01.07.2016

21 Липня 2016 • 06:53

Кіл-сть переглядів: 137

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

01.07.2016

 

№ 195

Про утворення конкурсної комісії

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», доручення Мінрегіону, наданого на селекторній нараді 1 липня 2016 року, щодо проведення повторного попереднього відбору кандидатів на посаду координатора (керівника) регіонального офісу реформ з децентралізації та розвитку для забезпечення реалізації завдань з реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади:

1. Утворити конкурсну комісію для проведення повторного попереднього відбору кандидатів на посаду координатора (керівника) регіонального офісу реформ з децентралізації та розвитку (далі – конкурсна комісія) та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Конкурсній комісії:

1) провести засідання, на якому здійснити попередній відбір кандидатів на посаду координатора (керівника) регіонального офісу реформ з децентралізації та розвитку;

2) за результатами засідання надіслати до 5 липня 2016 року Мінрегіону протокол засідання із виставленими рейтинговими оцінками кандидатів, які подали документи для участі в конкурсі на посади координаторів (керівників) регіональних офісів реформ з децентралізації та розвитку, та рекомендаційні листи щодо кандидатур, які набрали найбільшу кількість балів.

3. Розпорядження голови облдержадміністрації від 20 травня 2016 року №141 «Про утворення конкурсної комісії» вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Гундича І.П

  

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

Версія для друку