Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Розпорядження № 256/61 від 05.08.2016

19 Серпня 2016 • 12:10

Кіл-сть переглядів: 636

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА

ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

ЖИТОМИРСЬКА

ОБЛАСНА РАДА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради

 

 

05.08.2016

 

№ 256/61

Про утворення обласної комісії для надання і використання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету сільськогосподарським товаровиробникам, що спрямовується на вирощування гречки на зерно

 

 

 

Відповідно до ст.ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Порядку по наданню і використанню спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету сільськогосподарським товаровиробникам, що спрямовується на вирощування гречки на зерно, затвердженого рішенням обласної ради від 21 липня 2016 року № 349, та з метою організації роботи, пов’язаної з проведенням прийому заявок і документів від сільськогосподарських підприємств, які вирощують гречку на зерно для отримання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету сільськогосподарським товаровиробникам, що спрямовується на вирощування гречки на зерно:

1. Утворити обласну комісію для надання і використання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету сільськогосподарським товаровиробникам, що спрямовується на вирощування гречки на зерно, та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Комісії здійснювати свою роботу відповідно до Порядку надання і використання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету, що спрямовується сільськогосподарським товаровиробникам на вирощування гречки на зерно, затвердженого рішенням обласної ради від 21 липня 2016 року № 349.

 

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Гундича І.П. та першого заступника голови обласної ради Ширму В.В.

 

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації

 

Перший заступник

голови обласної ради

     
І.П. Гундич   В.В. Ширма

 

 

Завантажити розпорядження

Версія для друку