Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Розпорядження № 285 від 30.08.2016

08 Вересня 2016 • 14:42

Кіл-сть переглядів: 133

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

30.08.2016

 

№ 285

Про надання земельних ділянок, поновлення договорів оренди землі, продаж земельних ділянок, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, технічної документації із землеустрою, робочих проектів землеустрою щодо рекультивації порушених земель та проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, надання згоди на поділ земельних ділянок 

 

 

 

Розглянувши проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічну документацію із землеустрою, матеріали щодо поновлення договорів оренди землі, продажу земельних ділянок, розірвання та припинення договорів оренди землі, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, технічної документації із землеустрою та проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, керуючись статтями 17, 79-1, 92, 122, 123, 124, 128, 134, 186, 186-1 Земельного кодексу України, відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про землеустрій», «Про оцінку землі», «Про оренду землі», відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 22.04.2009 № 381 «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності», від 17.10.2012 № 1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», протоколу комісії по розгляду звернень підприємств, організацій, установ і громадян щодо надання в користування земельних ділянок та водних об’єктів від 17.08.2016 № 4:

 

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок державної власності та умови надання, надати у постійне користування та в оренду підприємствам та фізичним особам – підприємцям земельні ділянки за переліком згідно з додатком 1.

2. Поновити договори оренди землі підприємствам та фізичним особам -підприємцям згідно з додатком 2.

 

3. Продати підприємствам та фізичним особам – підприємцям земельні ділянки несільськогосподарського призначення за переліком згідно з додатком 3.

 

4. Головам районних державних адміністрацій, за місцем розташування земельних ділянок, укласти та поновити в інтересах держави в особі облдержадміністрації договори оренди землі і договори купівлі продажу земельних ділянок з підприємствами, фізичними особами – підприємцями та громадянами, яким надаються в оренду земельні ділянки.

5. Доручити головам райдержадміністрацій представляти інтереси держави в органах державної реєстрації речових прав при органах державної влади та місцевого самоврядування з питань державної реєстрації прав на нерухоме майно та інших речових прав у межах, визначених цим розпорядженням.

6. Надати згоду на поділ земельних ділянок:
товариству з обмеженою відповідальністю «Центр Анастасія» ЛТД для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами площею 7,0244 га (на земельні ділянки площею 6,2459 га та площею 0,7785 га) в межах Небізької сільської ради Хорошівського району;
товариству з обмеженою відповідальністю «Житомирський завод залізобетонних виробів зв’язку» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості площею 3,6300 га (на земельні ділянки площею 1,20 га та площею 2,4300 га) в межах Левківської сільської ради Житомирського району;
дочірньому підприємству «Пропан» для обслуговування цілісного майнового комплексу площею 5,3368 га (на земельні ділянки площею 0,4737 га та площею 2,8631 га) в межах Станишівської сільської ради Житомирського району.

 

7. Надати дозвіл на розроблення робочих проектів землеустрою щодо рекультивації порушених земель Державному підприємству «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами за рахунок земель ДП «Коростенське лісомисливське господарство» площею 3,0 га в межах Шершнівської сільської ради Коростенського району, площею 19,7 га в межах Новоборівської громади Хорошівського району, площею 131,3 га в межах Іршанської селищної ради Хорошівського району.

8. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємствам та установам за переліком згідно з додатком 4.

9. Підприємствам та установам, яким надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, замовити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у юридичних осіб або фізичних осіб – підприємців, які у відповідності з вимогами законодавства є розробниками документації із землеустрою.

10. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) підприємствам, установам та фізичним особам – підприємцям за переліком згідно з додатком 5.

11. Підприємствам, установам та фізичним особам – підприємцям, яким надано дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), замовити технічну документацію в юридичних осіб або фізичних осіб -підприємців, які у відповідності з вимогами законодавства є розробниками документації із землеустрою.

12. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення підприємствам та фізичним особам-підприємцям за переліком згідно з додатком 6.

13. Районним державним адміністраціям, за місцем розташування земельних ділянок, укласти з підприємствами та фізичними особами – підприємцями договори про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки і замовити проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок у юридичних осіб або фізичних осіб – підприємців, які у відповідності з вимогами законодавства є розробниками документації із землеустрою.

 

 

Виконуючий обов’язки
голови адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

Версія для друку